| alice476 a întrebat:

Voi ce ati face daca ati intalni pe strada vedeta voastra preferata?

6 răspunsuri:
| ÐÿÅ a răspuns:

Pai. in primul rand as intreba-o daca este ea, mereu se fac coincidente happy dupa aceea as face o poza cu ea, bineinteles daca vrea laughing :'>

| Anonima264 a răspuns:

As merge la ea, as saluta-o, Iasi cere un autograf, Iasi cere o poza cu noi si i-as cere sa cantam impreuna refrenul melodiei mele preferate cantate de ea(vedeta).
Tu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gândindu-mă în acel moment ce să fac pentru a nu da impresia de fan disperat probabil rămân doar cu imaginea frumoasă şi satisfacţia de a-mi fi văzut vedeta preferată în carne şi oase.

| amiX a răspuns:

Nu te interseaza

| oatti33 a răspuns:

Cum ca am patit-o de vreo 3 ori pana acum, am dat de fiecare data mana cu el si de cateva ori am stat la vorba... cam atat. Nu vreau sa il sugrum de fericire.