| StefyRO a întrebat:

Voi ce ati primit de Craciun? Eu nimic....tot primesc nimic de 5 ani incoace sad

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung Galaxy s2, o caciula, manusi si dulciuri.Tu cum n-ai primit nimic? straight face

| StefyRO explică (pentru pwp):

Ca tot imi promit unele lucruri de cativa ani si nici pana acum nu au venit...Frate-meo are de toate si eu nu am nimic, mereu a fost favoritul.

| pwp a răspuns (pentru StefyRO):

Poate nu au avut posibilitatea sa-ti ia lucruri scumpe...dar niste hainute si dulciuri?

| StefyRO explică (pentru pwp):

Nici atat...Pur si simplu..Nimic..Am stat de Craciun singur in camera mea la calculatoru asta de 2 rami...Nici macar nu mi-au spus,, Craciun Fericit,,

| Darkus a răspuns:

Am primit un telefon fiindca celalalt mi-a fost furat, o perche de blugi, bascketi si multe dulciuri! poate o sa primesti si tu ceva! Craciun Fericit!

| tania_5982 a răspuns:

Buna. Eu am primit un atlas geografic foarte frumos, o camasa, un hanorac, inca un set de 3 carti, dulciuri, etc... Dar stai linistita, surprizele frumoase vin cand nu te astepti. Cine stie ce surpriza frumoasa iti rezerva viitorul?

| PinkPanter a răspuns:

Dulciuri si altele.Sa stii ca pana la urma o sa primesti si tu ceva, nu te amari.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Pana acum nu am primit nimic laughing.

| LittleDropofPoison a răspuns:

Un san de cartofi. Si ce daca?

| Pappi a răspuns:

Un iPod o gramada de dulciuri si un bilet de aviont pentru revelion big grin