| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce ati vrea sa deveniti? big grin

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Actrita, iubesc meseria asta imi place si la teatru dar mai mult la tv, as vrea sa fiu gen Diana Dumitrescu, asta este visul meu si o sa lupt pentru el, asta te sfatuiesc si pe tine si in caz ca inca nu ti-ai dat seama ce iti place, steapta gandeste-te la toate meseriile, gandeste`te la materiile tale preferate si "vei devenii ce vrei sa devii ", funda?

4 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

O persoană mai bună ca acumşi vreau să profesez în domeniul limbilor străine, sau al ingineriei aerospaţiale.

| Crisstina a răspuns:

Degustator de vodka big grin

| Ureniuc a răspuns:

As vrea sa devin ceva mare praktik handbal si il voi praktika si in continuare!:X Si sper sa ajung o handbalista...
Ii visu meutongue

| rty a răspuns:

O persoana mai buna si mai inteleapta.