| rayan a întrebat:

Voi ce credeti ca se va intampla in 2012...va veni sfarsitul lumi?

8 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sigur murim. deci 100% vom fi morti cu totii. O sa vezi, rabdare...rabdare.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Nu cred... iar daca va veni eu voi avea k ultima dorinta sa nu moara nimeni big grinwinking happy sad

| Bishop a răspuns:

Nu, va fi o zi total normala happy

| alexdop21 a răspuns:

Bineinteles... si apoi va veni terminatorul din viitor si o sa salveze un barbat si o femeie pentru continuarea speciei umane!

| lifeForJesus a răspuns:

Sfarsitul lumi nu se stie cand va veni...tot ce-i posibil in 2012!

| crizantema a răspuns:

Daca o sa vina Proorocul Ilie pana atunci... da cu siguranta o sa avem parte de Armaghedon.

| ChibiRose a răspuns:

Mayasii au creat acest mit, dar nu cred ca se va adeveri! Nu, nu va lovi nimic Pamantul sau daca o va face si autoritatile stiu, pastreaza ecret! Dar e putin probabil sa se intample!
Kisses!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scurt si fara indoiala.Nu