| pisicut a întrebat:

Voi ce credeti, cat de important este pentru voi sa aveti un prieten?

4 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Nu stiu citi ani ai...eu de la 16 ani am inceput sa am dorinta de a avea un prieten, dar decat unul care nu e de treaba mai bine fara caci altfel mai mult necaz face decat bine.Nu am avut atunci am avut mai tarziu pentru ca doar mai tarziu am gasit unul cu care sa ma potrivesc.

| oglindasultanului a răspuns:

Sa dorm impacata.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Pentru mine este foarte important.

| lorena66 a răspuns:

Enorm de important.
acum depinde ce fel de prieten: fals, sau adevărat.
Conteaza ca un prieten sa fie o influenta buna, o persoana de la care ai ce invata
Cel mai mult conteaza ca socializarea ajuta la sanatatea psihica. Te ajuta sa eviti/treci usor de anxietate, depresie, si alte probleme.
Nu-ti pierde vremea acasa! Socializeaza! Invata! Experimenteaza!