| StelutaDintreNori a întrebat:

Voi ce credeti despre ultimul "dopaj" al lui Mutu?

10 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Adica, vrei sa spui "ultimul dopaj DOVEDIT". Probabil ca au mai fost inca multe.

| Bacemi a răspuns:

Nu cred ca a folosit pastilele pentru a-i stimula calitatile de joc. Pur si simplu a vrut sa slabeasca dar ma mira inconstienta lui.

| Malvina24 a răspuns:

Pacat de cariera lui! deja si-a batut joc! asta e!~ce sa-i faci daca nu a gandit logic!

| tim a răspuns:

Eu nu cred ca e chiar un,, dopaj". Cred ca e doar o substanta din compozitia unui medicament. Dupa mutra lui, eu zic ca e doar victima unei neatetii, mai ales acum can e un jucator de calitate, nu cred ca ar avea motiv sa se dopeze, ca oricum e bun la sport

| den a răspuns:

Consider ca este o parte de adevar, dar pentru. ca este un nume in lumea fotbalului nu cred ca va primi pedeapsa sau va primi un an ca asa.

| franck2222 a răspuns:

Facatura cred.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as fi eliminat de la primul fara nici o posibilitate de a mai reveni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tim, e chiar neatentie oare? Crezi ca acele controale sint facute de necalificati in domeniu care nu stiu care sint limitele unui medicament luat pentru slabit?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O manevra a medicilor de la Fiorentina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A vrut sa fie smecher, dar de fapt a fost inconstient si iresponsabil.