| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca, cariera lui Mutu este terminata, dupa ce a fost depistat pozitiv?

13 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Daca se dovedeste a fi real, dupa o eventuala suspendare, nu cred ca va mai fi ce a fost.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Consider cu parere de rau ca, cariera lui Mutu din acest moment este compromisa, pacat.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Da, daca e suspendat 4 ani nu cred ca dupa aia o sa mai joace again. tongue

| alecs871 a răspuns:

"ca cariera" nu stiu, de ce sa fie terminata? Joaca suber bine la Fiorentina, pe la nationala nu il cheama Razvan... se axeaza doar pe echipa de club.

| costymaximus a răspuns:

Carierei lui Mutu cred ca i s-a pus cruce.Este un idiot si jumatate, ce ii mai lipsea?

| Gexu a răspuns:

De ce e Mutu idiot si terminat ma? Ca si-a dat sufletul mereu pentru nationala si nu numai? A facut atatea lucruri bune pentru tara asta in ceea ce consta fotbalul. Oricine poate calca stranb iar noi nu suntem in masura sa-l judecam.

| viki a răspuns:

Imi pare rau de el, e un fotbalist exceptional.Pacat ca s-a intamplat asta si a doua oara, risca sa-si incheie cariera.Pacat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca continua sa-si faca meseria asa cum trebuie, si incearca sa progreseze, ne mai si arata, atunci cred ca se va trece cu vederea dupa ceva timpwinkingwinking. Vor gasi altceva mai palpitant de barfit.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

IAR? Acum aflu...
S-a dus totul! Nu cred ca il mai iarta cineva, pentru ca nu e prima data.
Pacat! Acum se explica forma excelenta de la inceputul anuluibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca care cariera? hapciu? de fotbalist sau de drogat? sau de muieratic?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ca cariera Mutu asta oricum e terminat chiar si fara droguri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu va suparati dar pentru mine un timpit care se drogheaza poate sa-si dea si sufletul pe gazon nu mai VALOREAZA NIMIC

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da [ desi vroia sa scape de kg in plus laughing ]