| Ododododo a întrebat:

voi ce credeti?

Predicţiile Babei Vanga:

Războiul va începe în noiembrie 2010 şi se va încheia în luna octombrie 2014.

Războiul va fi mai întâi mic apoi se vor folosi arme nucleare şi apoi arme chimice.

2011 - Animalele şi plantele din Emisfera Nordică vor dispărea din cauza armelor chimice şi biologice. Musulmanii vor ataca europenii rămaşi

2014 - Majoritatea oamenilor vor suferi de cancere.

2016 - Europa este aproape nepopulată.

2018 - China devine cea mai mare putere mondială

2023 - Orbita Pământului se va înclina

2033 - Calota polară se va topi

2043 - Musulmanii vor conduce Europa, iar economia va fi înfloritoare.

2066 - Americanii atacă Roma Islamică folosind arme meteorologice.

2076 - Va domni din nou comunismul pe Pământ.

Predicţiile Vangăi ajung până în 5079, când a prezis sfârşitul lumii

Chiar poate fi adevarat?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Scuza-ma dar suntem in decembrie 2010! A trecut luna noiembrie si nu am vazut niciun razboi "mic", si nu s-a scris despre asa ceva. In rest mai vedem. Cum se zice: "om trai si om vedea."
Dar adevarul e ca ma cam sperie si pe mine predictiile astea, ai ales aia cu cancerul si europa nepopulata. straight face

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stai mai intai sa vedem ce va fi in 21 decembrie 2012 si apoi vedem ipoteza ta happy

| Ionutz a răspuns:

Normal ca nu nimeni nu stie cand este sfarsitul lumi de fapt poate fi exact acum nu te gandesti unpic?