| Bianca_2407 a întrebat:

Voi ce credeti?
. Sa port la banchet o bluza mai lunga cu pantaloni mulatri si accesorii sau o rochita mov cu alte chestii?

Răspuns Câştigător
| Sperietoarea a răspuns:

Care ai crede ca este stilul tau.

11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Mulatri, mulatri, dar sa ne trimiti o poza ca sa nu murim prosti.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Parerea mea, pantaloni mulati si bluza mai lunga, dar tu hotarasti, totul e sa te simti bine si sa te avantajeze.

| BRG a răspuns:

Cum adică pantaloni mulatri? Eu unul nu a m auzit că există așa ceva, s-au pantaloni mulați?

Janina
| Janina a răspuns:

"mulatri" fac toata povestea

| Mwhahahaa a răspuns:

Rochita.

| DerHimmelSollWarten a răspuns:

De unde ti-ai luat pantalonii astia? Se gasesc in Romania? Si cati mulatri ai? Probabil or fi mulati, ca mulatrii stim cu totii cum arata...

| bebbe22 a răspuns:

Multe fete se gandesc la combinatie dintre colantzi cred ca ai vrut sa zici si o bluza mai lunga dar o rochita este mult mai feminina si vei atrage toate privirilehee hee succes!:*

| simona2010 a răspuns:

Rochitza movlove struck

| SweettLollipop a răspuns:

Mulatri?laughing)laughinglaughinglaughing... poate mulati! Deci de cand m, a stiu eu nu am auzit de asa cevalaughing. mulatri vorba lui ardnaxur1961 sa ne dai si noua o poza ca sa nu murim prostilaughing

| manuela97 a răspuns:

Eu zic ca la banchet nu poti sa te ibraci cu bluza si cu pantaloni "mulatri", asa ca optez pentru rochie...laughingrolling on the floor

| manuela97 a răspuns:

Eu cred ca nu e frumos sa te duci la banchet cu bluza si pantaloni "mulatri", asa ac optez pentru rochie