| buburuzaucigasa a întrebat:

Voi credeti ca va-ti nascut in locul potrivit? http://www.youtube.com/watch?v=WAxsgN9mJxo eu nu;).

7 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Mda. Azi am văzut şi eu videoclipul. A apărut în premieră pe album cu gazeta sporturilor azi. Îl aşteptam. E faină melodia...
Cât despre "locul potrivit". nu sunt sigură că m-am născut în timpul potrivit.

| selef a răspuns:

Si eu as fi vrut sa ma scape barza cu vreo 1500 km la vest.

| costyn162 a răspuns:

Eu unul sunt scarbit de locul unde m-am nascut si unde traiesc acum.Astept cu nerabdare sa termin liceul si sa plec odata de aici. Desigur, sunt cateva detalii care imi plac si pentru care ar merita sa raman dar din pacate sunt prea putine.

| smaranta a răspuns:

Ce sa zica aia din Africa, saracii...

| Criiss16 a răspuns:

Păi eu aşa cred. Dar tu, ce crezi?happy

| usernamealy a răspuns:

Nu stiu.cred ca trebuia sa locuiesc pe lunalaughing sunt zodia rac si sunt cam lunatica

| buburuzaucigasa explică:

Nu m-am nascut nici in locul potrivit nici pe planeta portivita laughing