| SilentRain a întrebat:

Voi ce faceți cand aveti timp liber?

9 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Ascult muzica, stau pe TPU sau joc jocuri.Mai nou vreau sa citesc.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Am mult timp liber, si multe activitati pe care le pot face. Depinde de 'oferte'.
Uneori iau lucrari, alteori lucrez pentru mine sau pierd vremea ca un adolescent.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Citesc/film si ma joc (nu o sa mint :/ )
Si omor oameni.

| mentholinks a răspuns:

Nimic. Tu?

| SilentRain explică (pentru mentholinks):

Neata' când am timp liber beau cafea și stau pe TPU sau vad un film

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Depinde de zi si dispozitia mea

| Goddessss a răspuns:

Când am timp liber, mă relaxez, ascult muzica, desenez foarte mult, fac sport și ma uit la telefon.
Îmi place să fac și sport ^_^

| Heloooo366 a răspuns:

Eu una, ma intalnesc cu prietenii si mergem sa ne plimbam prin parc

| Maddy11 a răspuns:

Sincer imi place sa desenez, ascult muzica, ma plimb prin padure, ies cu prietenii, citesc etc.