| Gagikaru a întrebat:

Voi ce faceti cand stati la pc.in afara de TPU

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai joc sims si irok2 (e si muzica din youtube pe asta, deci faptul ca intru pe youtube nici nu se mai pune), mai intru pe mess, mai citesc ceva articole de pe net si bloguri si bineinteles TPUwinking.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ascult muzica pe youtube, intru in tuenti, las mesul deschis si mai navighez pe alte siteuri.

| Dumnezău a răspuns:

Citesc,scriu,ascult muzica,ma joc, fac ceremonii sataniste in biserica catolica din oras alaturi de Robert, satanistul meu preferat.

| Deathx a răspuns:

Pai. stau pe mess
ma joc Gta
ascult muzica etc

| mimikafrumusika a răspuns:

Aceiasi intrebare am pus-o si eu. Daca vrei si ale raspunsuri uite link-ul http://www.tpu.ro/......ti-pe-tpu/