| Imidaifunditsa a întrebat:

Cat stati afara cu cea mai buna prietena voastra? Si ce faceti afara? Cum va distrati?tongue
Fundita si vot:*App.scuze categoria

Răspuns Câştigător
| FuNdITaPeNtRuMiNe a răspuns:

De obicei pana la 20:00 stau afara cu prietena in parc la o hinta suoerba si ne distram big grin:X bem suc, mancam samanta e foarte cool:d

3 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Py eu nu stau afara ma plimb prin tot cariterul, apoi prin parcuri, sti la agatatlaughing Si mereu avem ceva despre ce sa barfim, sau sa ne dam sfaturi, ca doar de aia suntem prietene:X

| IubesteEa a răspuns:

Pana la 9, radem vb despre baietii, barfim, radem uneori de oameni zicem urmatorul care vine este bunicu in viitor...genrolling on the floorsper ca te-am ajutat funda!?:-(si votlove struck

| nimeni1234 a răspuns:

Imi place sa ies seara de obicei,si cum spui si tu imi place sa ies cu cea mai buna prietena a mea,nu cu gasca!:] Pai? Impartasim secrete,ne ajutam daca este nevoie[la ce este buna o prietena?] ne dam sfaturi... vorbim despre muzica, filme, fashion[naa doar suntem feteon the phone Si distractie hmmm ----> jocuri amuzante [nu este rau sa iti aduci aminte ce bine era sa fi copil!happy