| RainDrop a întrebat:

Voi ce faceti cand sunteti plictisiti? dati-mi ceva distractiv de facut big grin

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna!happy
Uite cateva idei love struck
-Uita-te la un film
-Iesi afara cu prieteniilove struck
-Uita-te la tv
-Stai pe TPU, pe mess sau pe diferite site-uri
-Asculta muzicabig grin
-Citeste o carte happySau o revista big grin

| juniper a răspuns:

Ma uit la Garcea si oletnii sau la Mr. bean, sunt multe lucruri de facut sau ma joc conquiztador happy

| darkeyes a răspuns:

Mai raspunde si tu la intrebari pe TPU poate are cineva nevoie de sfaturilaughing sau ia un film bun happy, fa clatitelaughing, uitate la Garcea pe youtube sa mai razi putin laughing

| RainDrop explică:

GyuTzza e plictisitor, si citron, am incercat sa practic acel sport big grin

| RainDrop explică:

Lol

| RainDrop explică:

Juniper, aici sunt si la TV, le-am vazut pe toate, si nu-mi place conquiztador happy

| RainDrop explică:

Mr bean e *

| _pink a răspuns:

Ascult muzica energizanta, rock, ma motiveaza, imi da energie si apoi imi vin prea multe idei.

| anonzone a răspuns:

Uita-te la asta : http://www.youtube.com/watch?v=YsPxLxKmqtI =))) e stand up cafe :D sau la jeff dunham (tot pe youtube) sau... la " wall-e meets " sau viseaza cu ochii deschisi (asta fac eu de obicei) fa poze, aaaaaa... that's it, fa curat prin casa =))

| anonzone a răspuns:

Ba nu, nu-ti recomand sa te uiti la aia cu stand up cafe oh go on

| citron a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ugYFjIPDq9Y

eu nu prea am timp sa ma plictisesc, am mai multe hobby-uri care-mi ocupa timpul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca-te Conquiztador.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la desene