| ღRαmøOoღ a întrebat:

Voi ce faceti de Revelion? Cum va pregatiti?
Revelion Fericit!
(as prefera fara comentarii rautacioase gen "ce te intereseaza " )

3 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Revelionul il voi petrece impreuna cu familia si prietenii de familie[gasca].O sa merge la un local toti si ne vom distra ca in fiecare an.De la 20:00 pana la 5, 6 dimineata o sa ne distram nu gluma oh go on
Sper sa fie frumos, ma bucur ca ii cunosc pe toti care vor merge cu noi thinking
In fine oh go on

Tu cum vei petrece?
Si...Revelion fericit si tielaughing Un an nou cat mai bun big grin

| CreativeGirl a răspuns:

De Revelion voi petrece alaturi de familia meahappy
Sper ca va iesi bine, o zi frumoasa cu o atmosfera foarte calduroasahappy
Tu cum vei petrece?!happy
p.s.Revelion fericit si tie!happy

| cip11223 a răspuns:

Petrec cu familia si peietenii pana la 5 dimineata.