| dirtyraccoon a întrebat:

Voi ce faceti sa scapati de stres?

8 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Pastile laughing

| dirtyraccoon explică (pentru zurick):

Foarte amuzant.

| zurick a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Fac haz de necaz, n-am voie?
Dar chiar iau pastile a caror nume nu-mi vin momentan in minte, pentru un somn lin iau uneori valeriana(de la stres, nu dorm) si ocazional beau un ceai pentru stres. Pe langa asta, iau pastile si pentru alte chestii asa ca imi permit sa rad de pastile.

| dirtyraccoon explică (pentru zurick):

Puteai sa spui asta de la inceput, no?

| zurick a răspuns (pentru dirtyraccoon):

Si ce daca nu am facut-o?
Imi bubuie capul de mor, nu ma chinui sa dau explicatii de ce am pus sau nu un emoji acolo sau de ce nu am spus de la inceput ceva.

| Lostlyric a răspuns:

Sport. Mult. Si imi inchid telefoanele. Si laptop-ul. Si dorm ori, eventual, ies afara. Si ma uit la rate. Ratele ajuta.

| VictorFenrir a răspuns:

Ascult muzica gen https://www.youtube.com/watch?v=ecJWTcdw9cQ si daca nu functioneaza ma arunc in pat si ma culc ca tristu

| GabrielGL a răspuns:

Poti face sport,citi o carte, face sex, nu pastile, fiecare le stie pe ale lui, iti poti face noi prieteni ...incerca...