| George12ani a întrebat:

Voi ce faceti sau faceati la varsta de 12 ani? Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Amelya02 a răspuns:

Ce faceam?
Ieseam afara, stateam pana la 11 seara. ma jucam in continuu, inventam jocuri, nu ma plictisieam niciodata deoarece aveam imaginatie.
Cand ajungeam la sat, direct la caini si la pisici ma gaseai.
Fugaream gaini, cocosi, imi placeau puii de gaina incat ii aduceam in casa, ma suiam si ma cataram peste tot.
Ma ascundeam ca sa fiu gasita si tot timpul eram vesela, calculatorul era nesemnificativ pe vremea aia!

6 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Ma jucam cu papusilestraight face

| DNSK a răspuns:

Basket! pe paine! si vara aveam masti ni le puneam pe fata si meream la furat de cirese de tot ce prindeam, mai prin toamna struguri, aveam tevi cu gloante de alea de hartie, masinute in fata scarii diferite jocuri si..nu mai stiu. am trait la 12 ani chiar am trait asa din plin! acum, lucru acasa mai la o bere, femeie lucru bere si uite asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu puneam intrebari fara rost la Dragoste si sex.

| denisadenisa23 a răspuns:

Mi-am vazut de scoalatongue

| Mihai111111111 a răspuns:

Deja incepi sa te maturizezi deci trebuie sa dai impresia ca sti ce ai de facut, trebuie sa-ti gasesti un lucru la care te pricepi, sau poate ai un talent.Trebuie sa te gandesti bine la ce ai de facut si sa te apuci de ceva ce sti ca-ti place, fara sa fii obligat de nimeni si sa evuluezi prin munca.
Parerea mea eu asa am facut si acum sunt un campion la inot profesionist.
Dar ma preocupa moda imi place ca ma imbrac cat mai (smecher) frumos.

| Mirunalalala a răspuns:

Ieseam la joaca