| HappyPills a întrebat:

Voi ce fel de prietene preferati?
mai urate dar modeste si intelegatoare
sau frumoase si fitoase si de gasca?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Prima variantăhappy

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Prima varianta. Frumusetea nu conteaza cand e vorba de prieteni. Cand e vorba de iubite intra si categoria asta in discutie si sunt un pic mai exigent si in privinta celorlalte.

| andreea7520 a răspuns:

Îmi iubesc prietenii aşa cum sunt! Nu-mi pasă de ce cred alţii despre ei, nimeni nu e perfect, normal! Când sunt pe cale de a-mi face noi prieteni nu am anumite condiţii, adică să fie frumoşi şi inteligenţi sau urâţi şi etc happy

| trabardie a răspuns:

1-a varianta

| HappyPills explică:

@akind
nu exista prieteni adevarati

| gabrieladima a răspuns:

Ai dreptare... din pacate prieteni adevarati nu prea exista...si eu de exemp[lu as alege un barbat ca prieten adevarat pentru ca fetele sunt prea barfitoare si in fata te pupa si in spate te sapa

| luminita75 a răspuns:

Intelegatoare si de gasca.

| akind a răspuns:

Pe prietenii adevarati niciodata nu ii alegi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca "fitoase" se potriveste cu "de gasca". eu as alege prima varianta, + de gasca.

| iullywwjd a răspuns:

Frumoase, de gasca