| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey. Baieti care aveti prietene mai urate si vedeti ca alti tovarasi de-ai vostri au prietene mai frumoase, va apuca ciuda?

Răspuns Câştigător
| Steam321 a răspuns:

Da chiar imi vine sa imi tai venele

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Este absurda intrebarea ta.Pentru ca tu nu o vezi urata daca o iubesti. Daca nu`ti placea de ea, nu erai cu ea. Daca stai cu ea doar pentru faptul ca nu ai avut curaj sa-ti cauti alta care chiar iti place atunci esti un las si o vei face sa sufere pe viitor. Daca tovarasii iti spun ca ea este urata, atunci sunt niste dobitoci si nu sunt prietenii tai. Exista situatii si situatii dar nicidecum ideea de ciuda.