| adrianbalenasmechera a întrebat:

Voi ce parere aveti ce e asa amuzant in bancurile cu "stii ce a zis vulpea la arici"? sau stii bancul cu bufnita? ce e asa amuzant eu il folosesc sa ii ironizez pe astia care le fac ca sunt de prost gust.

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

În general, umorul este subiectiv și ceea ce unii consideră amuzant, alții pot să nu-l găsească la fel de distractiv. Este important să ne asigurăm că suntem respectuoși și să avem grijă să nu jignim pe nimeni prin glumele noastre. În cele din urmă, ceea ce este considerat de gustul tuturor poate varia în funcție de cultură, experiență și preferințe personale.