| suntnatural44 a întrebat:

Voi ce parere aveti de criminalii in serie care ucid copiii? Eu nu am niciuna,dar prefer sa fiu natural, o sa zica multi ca ar vrea sa fie morti etc, dar criminalii in serie sunt cei mai cunoscuti de pe planeta,cine nu a auzit de Charles Manson, de Ted Bundy? Daca nu v-ar fi placut, ar fi fost atat de populari.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"eu nu am niciuna"

atunci inseamna ca ai niste probleme psihice si tu

| dullcat a răspuns:

Pai ce parere doresti? Nu sunt niste personaje pe care le admir, e clar.

| J0B0MAT a răspuns:

Și Putin, Hitler sunt populari.Da, unora le plac și îi susțin, aici fiind incluși naziștii, criminalii, psihopații.
Oamenilor normali nu le plac asemenea persoane.Trebuie să știi de existența lor, ca să te poți feri de ei și cei care îi susțin, ca să îți faci o idee de ce lumea e în halul în care, ca să știi cine sunt vinovații pentru decăderea umanității, pentru unii care sunt la început pe drumul criminalității pot folosi și drept exemplu pentru ce vei păți dacă faci asemenea ilegalități, adică în general moartea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce părere poți avea despre niște criminali despre niște oamenii fără Dumnezeu fără frica de Dumnezeu ce părere poți sa ai? Pe viață pușcărie. Sau cel mai bine să-le facă același rău și lor cum Lea făcut la copii ăia nevinovați aceleași rău și lor la toți criminali de pe fața pământu săi ardă ca șobolani...

| BobTheCat a răspuns:

O parere foarte proasta. Serios, ce om normal ar avea o parere buna despre astfel de oameni?!

| Eusuntd a răspuns:

O parere proasta. Acestia sunt "populari" pentru faptul ca au fost in stare sa faca asemenea fapte oribile, nu ca i place cuiva asta. E normal sa fie cei mai cunoscuți, lumea vrea sa stie de cine sa se fereasca