| AnonimGuy264 a întrebat:

Voi ce parere aveti despre anime-uri? Am vazut ca multa lume consideră persoanele care se uita ca niste ciudati.

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu cred ca exista persoana care sa nu fi vazut macar un singur episod de anime, nu cred ca nu stiu destui de Animax sau sa nu stie macar de un personaj din animeuri. Unele erau interesante, altele iti dadeau dureri de ficat la cat de cringe erau, cel mai bun anime vazut a fost Naruto, la el ma uitam cand eram mic, in rest n-am fost eu cu animeurile, dar sunt persoane care si la 30-40 de ani se mai uita la asa ceva, sunt oarecum putin ciudati dar nu fac nimic rau, pana la urma e treaba lor la ce se uita.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu o parere speciala, oricine... toata lumea poate sa se uite, si eu ma mai uit big grin

Ar fi si absurd sa judec un om dupa acest lucru laughing

| Celcestietot a răspuns:

Ce parere am despre cei care judeca pe cei care se uita? Niste primate neevoluate.

| oglindasultanului a răspuns:

Numai copiii se uita la desenele alea, desi n-ar trebui cica. Adultul, prefera real, nu "desene".

| NotNamed a răspuns:

Nicio parere din moment ce nu m.am uitat. Nu sunt genul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice e ok atâta timp cât nu iese de sub control. Cunosc persoane care se uită la anime-uri moderat și nu am absolut nicio problemă cu aceștia, dar mai sunt și unii a căror întreagă viață revolvă în jurul anime-urilor și comunității Weebs, unde devine deja nasol.

| Jus7t a răspuns:

Nu prea m-am uitat la multe, am văzut vreo 5 6 cred, acum mă uit doar la AOT.
Nu are rost să judeci pe cineva după lucrul ăsta.

| al0o0o0 a răspuns:

Te uiti la ce vrei pana la urma, dar mie personal chiar mi se par putin ciudati