| Nibichan a întrebat:

Credeti ca cei ce se uita la anime sunt ciudati?

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu, nu cred.
Acum, daca unul de 40 de ani se uita non-stop, are postere, face pe ninja, are casa plina de jucarele, are impresia ca e urmarit sau chestii de genul, atunci da, este ciudat si sarit de pe fix.

Dar sa iti placa un film, un serial sau un anime, e ok, e chiar bine.
Fiecare are preferintele lui.

O zi buna!

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu sunt ciudati, fiecare se uita la ce ii place

| anad a răspuns:

Anime-ul este o formă de artă si nu consider ca sunt ciudati cei carora le place arta.

| FemeiaPisică a răspuns:

Nu, nu sunt ciudati. Fiecare cu pasiunile lui.

| qpattyx3 a răspuns:

Cand incep un nou anime nu ma las pana nu-l termin. Ma uit si la 30 de episoade pe zi daca n-am ce face. Pana la urma e alegerea fiecaruia la ce se uita. Prefer sa ma uit la un anime decat la prostiile de la tv. Si nu, nu mi se par deloc ciudati oamenii care se uita la anime.happy

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu.

| Pitzipoanca a răspuns:

Nu, dar sunt prosti cei care cer aprobarea pentru orice.
Grow
some
f*cking
balls!

| Urpaniel a răspuns:

Nu, cei care o fac des şi divers, da.

| mariukka a răspuns:

La o anumita virsta nu.eu niciodata nu m-am uitat nu-mi plac dar nu ii judec pe cei care le plac

| Sergiu1996 a răspuns:

Tipule esti ciudat, punand aceasta intrebare, depinde de varsta ta, dar in general te uiti la ce iti place, numai sa fie cu efect benefic...

| flore45 a răspuns:

Fiecare persoana ar trebui sa faca ceea ce ii place fara sa tina cont de parerile altora. Mie personal nu mi se par ciudate persoanele care se uita la anime-uri deoarece uneori acestea le reflecta personalitatea, originalitatea. In fond, ar trebui sa te uiti la anime-uri daca iti plac si nu tine cont de parerile nimanui. Te pup, pa pa.