| Vladuca a întrebat:

Voi ce parere aveti despre F.C. Steaua Bucuresti (FCSB) la momentul acesta (9 Martie 2017) eu cred ca sunt bunidoar ca sunt demoralizati stiti moralul conteaza foarte mult in fotbal plus ca orice echipa are declinuri va mai amintiti in urma cu numai 3 ani ca in Europa Legue a eliminato pe Ajax si sa clificat sau anul trecut cu Sparta praga cabd a batut cu 2-1 ati vazut ce gol frumos a dat N.Stanciu din lovitura libera.Si oricum FCSB este pe 2 in campionat la 4 puncte de prima clasata si ce daca si-a loat bataie cu 3-1 de la Dinamo da va amintiti cu 3 ani cand Steua a dat cu Dinamo de pamant in victoria cu 5-2 si oricum Steaua si-a loat jucatori noi A.Alibac si pe W.Deamorin care sunt bunicei mai ales A.Alibac.Acum care este parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Steaua Bucuresti si-a pierdut identitatea, fcsb a pus ghearele pe cel mai mare brand romanesc...Steaua nu moare!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Fotbalul a decăzut mult mai mult de acum 3 ani. Nici fotbal nu îi mai pot zice ci bambilici. Am ajuns să simt mai multă plăcere urmărind cum crește iarba decât urmărind fotbalul românesc.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Si de aceea Premier league mi-a captat atentia de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua are jucatori foarte buni, dar in momentul asta echipa nu prea merge si chiar si asa sunt pe locul 2, foarte aproape de locul 1.
Chiar sunt curios ce o sa faca acum in play-off.

| OnePiece a răspuns:

FCSB nu are sanse la campionat. Locul 4 sau 5 probabil.