| Catalion a întrebat:

Voi ce parere aveti despre nebunia Oanei Zavoranu si faptul ca a luat totul din casa lui Pepe, chiar si hartia igienica? Eu nu stiu ce sa mai cred despre acesta persoana. Cred ca si-a pierdut mintile. In mod normal nu comentez porcaria pe care o face cineva, dar acesta femeie exagereaza prea mult. E nebuna cu adevarat? Face ce face pentru ca nu suporta sa nu fie in centrul atentiei? Este clar ca ii lipesc cei 7 ani de acasa. Eu cred ca daca o vad vreodata pe strada, o sa fug de ea sa nu patesc ceva urat, ca nu se stie ce se poate intampla daca te uiti cumva urat la Oana Zavoranu. Probabil o sa se razbune pe tine cumva. Este o femeie frumoasa pe dinafara, dar extrem de urata pe dinauntru.

Răspuns Câştigător
| mihaela31 a răspuns:

Ii place sa il enerveze pe Pepe pentru ca s-a simtit jignita,si mai are o boala cu datul asta in judecata,parca ar fi Justitiarul din show-biz,una doua ameninta cu datul in judecata, procese, ea e cea mai tare.Ca aspect fizic imi place de ea,chiar daca la inceput nu mi-a placut de ea,dar parca prea a slabit in ultimul timp,dovada ca se consuma mult si ca bine nu ii este fara Pepe, cu toate ca vrea sa arata ca nu e asa, si e foarte orgolioasa.

5 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Frumoasă pe dinafară? Îmi pare rău, dar nu.
Sincer, habar n-am şi nici nu-mi pasă. Prefer să fac un exerciţiu la matematică decât să mă uit la ăştia doi. (şi aş sublinia că eu nu fac exerciţii la matematică din plăcere)

| Nicoleta a răspuns:

Toate astea se intampla pentru ca primeste atentie atata de la presa cat si de la oamenii de rand care stau gura casca la televizor si urmaresc toate scandalurile de genul asta.

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Pai atunci cand pepe o vede pe oana ii vine sa se cace si de aia eu luat hartia igienica sa nu mai aiba cu ce sa se sterga laughing. e nebuna femeiaa laughing. Da de acord cu tine la fraza "Este o femeie frumoasa pe dinafara, dar extrem de urata pe dinauntru."
Bunn. Perfeect laughing \dancing.
PaPa PuP

| ÖpëиTPU a răspuns:

A luat si bateriile de la baie laughing) numai ca sa ii faca rau lui Pepe oricum Oana nici macar nuh sufera sa nu lasa sa se vada ca sufera.

| sorina222 a răspuns:

Nu, a intrecut masura. Iei ce iti apartine da nu tot frate, nati vazut ce *** si becurile le-a luat