| DelluxeBoy a întrebat:

Voi ce parere aveti despre rockeri?

Parearea ma este ca :

Eu cred ca majoritatea nu sunt normali...

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi sunt indiferenti unii iar altii sunt asa cum ai zis...

| UnleashedPsycho a răspuns:

Eu cred că e mai bine să nu fii normal decât să te amesteci într-o mare de retardaţi.

| Furculingură a răspuns:

De ce nu ar fi normali?
Voi când spuneţi rock vă gândiţi la satanişti care înjură şi vorbesc numai despre moarte. Dar nu e aşa.
În primul rând există mai multe subgenuri de rock şi probabil tu Black Metal-ul îl consideri" anormal ". Dar nu înţeleg ce ai avea cu Heavy Metal?

Există şi rock lent şi frumos.

http://www.youtube.com/watch?v=5anLPw0Efmo

| Musique a răspuns:

De ce să nu fie normali?
Ce au ei diferit de restul"normalilor"? Fiecare are dreptul să-și aleagă genul de muzică pe care vrea să-l asculte.
Dacă ar fi preferat altceva, ar fi fost normali? (din punctul tău de vedere)

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ca e chiar asa cum zici tu.

| TashaUhm a răspuns:

Sunt oameni`! Asta e clar`!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Krokodil a răspuns:

Ce idei preconcepute ai si tu.

| 35zone a răspuns:

Si de ce crezi ca nu sunt normali?

| daniela281 a răspuns:

In primul rand nu am putut sa nu observ o mare greseala, si anume: "Părerea mea este că: eu cred că..." Este o ironie, adică te repeţi non-sens şi nici nu sună bine, dar presupun ca nu dai 2 bani pe aceasta observaţie. Cat despre rockeri- fiecare are parerea lui despre stilul de muzica, daca ţie sau mie sau altcuiva nu îi place nu înseamna ca nu sunt normali.