| 358ili a întrebat:

Ce fel de scris aveti? Eu inclinat spre dreapta....Astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Buna. Scrisul meu nu este inclinat in vreun fel. De obicei e drept, dar daca vreau sa para mai special il fac inclinat spre dreapta. Obisnuiesc sa scriu literele mari de tipar ( exceptand D, L V,W Y, Z ) iar cele mici majoritar de mana, mai putin b,k, s, v, w, x). Imi place sa scriu cu stiloul ca aluneca sau cu pixul cu gel. Prefer sa scriu cu negru sau albastru deschis dar la examene nu ai ce face asa ca, na asta e tongue De obicei cu pixul am un scris apasat. Are o marime medie spre mare. Cam atat pot spune despre felul in care scriu happy

| sublime89 a răspuns:

Eu il am drept si urat laughing

| MihaiGe a răspuns:

Si eu am la fel inclinat spre dreapta!
Nu pot sa scriu altfel!

| HELBINSKI a răspuns:

In toate modurile posibile, crede-ma. Nu am un stil anume.

| AShotInTheDark a răspuns:

Uite asa arata!
A fost o vreme(vara trecuta) cand se luau amprente digitale pe TPU. Numai ca eu am vrut-o ceva mai analogica.

http://img849.imageshack.us/img849/6233/tpu.jpg
http://img521.imageshack.us/img521/3094/tpu001.jpg

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Apreciază regulile de scriere, estetica, linile drepte și frumoasa dungă!
Ce zici, seamănă? (nu, nimeni nu-i ca mine!)
Ce părere ai?
http://i.imgur.com/lV9IIsv.jpg
http://i.imgur.com/lKGa1iD.jpg

| AShotInTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Ah, ce pacat...acum nu mai dau astia 2 lei pe amprentele noastre sad Si nici funde nu primim.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Nu mă interesează. Le shăruim între noi, să descoperim chestii noi de pus la portofoliul de stalker.
Deși zi, ai avut „emoții estetice"?

| AShotInTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

No. That don't impress me much. My handwriting is epic.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Acum vreo 3 ani chiar aveam un scris epic, doar că m-am apucat de pix și s-a deformat. Eu mi le schimb foarte des, acum e chiar bine față de ce oribil scriam în a noua, câte 15 cuvinte pe un rând.

Nu, nu e epic deloc, fără supărare, literele nu-s rotunde și caligrafice, ci colțuroase!

| AShotInTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Si de ce sa fie rotunde? straight face Pentru ca asa e epic in viziunea ta. Stii ce? Intreaba un site intreg daca vrei. Scrisul meu e superior din orice punct de vedere fata de al tau phbbbbt phbbbbt phbbbbt phbbbbt DĂ CLASĂ!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Prea multe emoticoane :l.
Eh, e relativ, eu mi-am spus doar părerea, poate diferită de a majorității. :c

Nu am zis că eu am un scris prea frumos. Înainte era mai mișto. Ți-am zis.

| AShotInTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Numai ca al meu chiar e frumos love struck love struck love struck love struck orice ai zice tongue tongue tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Aoleo, frate... hai să ne certăm acum pe tema scrisului laughing. Alt subiect n-aveai?

| AShotInTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca te uiti mai bine n-am inceput eu subiectul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AShotInTheDark):

Subiect de ceartă, eu nu asta voiam laughing.