| SilentRain a întrebat:

Voi ce stiti sa gatiti?winking

23 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Elementele basice ou, cartofi un carnat si sa incalzesc ciorba. E naspa sa faci mancare in ziua de azi, vor sa inventeze americanii 2 brate conectate la internet si gatesc singure. Doar cumparat ingredientele si face singur mancare. Asa nu mai trag pe la restaurant

| RAY a răspuns:

Eu astept ca iubita mea sa stie sa faca mancare, mai mult manc dulciuri din pacate, nu prea manc mancare gatita decat snitele de porc

| Freya1 a răspuns:

Da stiu de pe la vreo 14 ani de nu mai repede

| MihaiNicu23 a răspuns:

69 si saramura de peste laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

As putea spune ca ma descurc in bucatarie chiar imi place. Nevoia te invata mai ales cand nu are cine sa ti gateasca... nu prea poti sa mananci toate chestiile alea nesanatoase la nesfarsit fara sa ti se faca rau. Si gasesti pe net destule retete usoare si iti arata pas cu pas cum sa le pregatesti. Stiu sa fac ciorbe, supe, chiftele, sarmale, tocanite si alte feluri de mancare traditionale si cateva din bucataria mediteraneeana in special cea italieneasca, salate, cateva retete de prajituri nu asa sofisticate. Incerc sa fac diverse retete noi poate nu mi ies din prima dar ma incapatanez si pana la urma sunt multumita de rezultat. Bineinteles atat cat mi o permite timpul.

| SilentRain explică (pentru HazelEyes77):

Stii sa faci saaaarmale, te iau de nevasta!

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi asta da femeie de casa, i poti lua exemplu, nu ca tine freci menta pe TPU cand vi acasa de la lucru, eu mor de foame femeie din cauza ta

| SilentRain explică (pentru RAY):

Trebuia sa te bat preventiv ca nu mai faci figuri acum, mori de foame pentru ca meriti, pana nu imi cumperi rochita nu vezi mancare ( te bag la post negru cu forta, pacatosule )

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Zi-mi ce rochita vrei pisy

| SilentRain explică (pentru RAY):

Ce nu face omu pentru niste mancare! :)))
Uite rochita de asta vreau
https://www.bmw.ro/ro/all-models/x-series/X6/2014/dintr-o-privire.html

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Materialista esti ametito, pana iei tu carnetul ajung la pensie in viata de apoi desi am timp sa isi cumpar

| SilentRain explică (pentru RAY):

Chiorule,nu sunt materialista, doar am lipici la bani (de aia mor de foame cu salariu minim pe economie laughing) )

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

De aia te ai ingrasat de nu poti veni cu avionul la Timisoara ca mori de foame

| SilentRain explică (pentru RAY):

Baaaaaaaaa,Chiorule nu sunt grasa baaaaa, e doar o alta varianta de-a mea

| munteanuionvictor a răspuns (pentru HazelEyes77):

Ești bună de măritat.

| PersonajFictiv a răspuns:

Mi-e pofta de shaorma :s

| HadesSs a răspuns:

Daca ma apuc eu sa gatesc iti iau papilele gustative razna laughing Doar provoaca-ma si eu iti fac laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nutella intinsã pe pâine cu furculita.

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Sarmale, paste, pizza, ciorbe, supe, fripturi, negrese, clatite simple si clatite americane.

| OnePiece a răspuns:

Rabdari prajite.

| georgyanaaa a răspuns:

Pai ca ma pui iti gatesc

| SilentRain explică (pentru georgyanaaa):

Imi faci si mie cateva sarmale?

| georgyanaaa a răspuns (pentru SilentRain):

De care
vegetale
carne-porc, pui
depinde