| RAY a întrebat:

Voi comunicati prin mesaje cu alti utilizatori pe retele sociale sau pe TPU?

10 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Eu inca folosesc porumbei sau bufnite, ca-n HP.

| Drimmero a răspuns:

Da,socializez si prin privaturi.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da... Pe Wapp si pe Facebook happy
Unii chiar o sa raspunda la intrebarea asta probabil. A si tu esti man laughing

| R0R0 a răspuns:

Cam da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, lumea nu prea vorbeste cu mine, nici in viata reala, nici pe facebook, nici pe TPU.
Dar si eu de cand cu depresia sunt cam pustnic si nu prea mai am chef sa socializez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, da.

| FrumusicaSufletista a răspuns:

Nu,eu prefer sa rămîn anonimă, cel putin acum, doar de asta este acest site, ca sa fim anonimi.Tu?

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Cateodata nu des, adica pe fb da cu cunoscuti

| FrumusicaSufletista a răspuns (pentru RAY):

A da, am uitat sa spun am o colega care are cont si vorbesc in fiecare zi la scoala cu ea.

| RAY explică (pentru FrumusicaSufletista):

Esti sociabila sa inteleg?