| anonim_4396 a întrebat:

Voi considerați că arătați bine? Nu părerile altora, părerea voastră.

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Imi place fata mea in general, dar cel mai mult cand sunt tuns frumos si cu parul facial aranjat. Am o fata tanara, fara riduri, cearcane, fara pic de fire de par albe, pai altii la varsta mea sunt mosnegiti din ce am observat, nu folosesc absolut niciun produs, totul e natural.

Cat despre corp, pot spune ca e loc de mai bine, e nevoie sa mai trag de niste fiare si sunt acolo in grafic unde mi-am propus, dar chiar si asa eu sunt multumit de cum arat

28 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sant ocazii cand ma vad bine, altele nu. De fel oamenii urati atrag inversul. Am vazut tipe naspa cu indivizi care aratau bine sau ei urati cu tipe misto. Varsta si programul de munca care il am ma distruge treptat. Psihicul solicitat si oboseala imi vor scurta durata de viata

| Ofiintă a răspuns:

Da.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Sa aleg intre da sau nu?

Da.

| Mosotti a răspuns:

Eu ca om consider ca arat okey, ca atractivitate pentru sexul opus nu pot da eu o parere, ci piata trebuie sa dea!

| Frank51 a răspuns:

Nu prea. Adica nu ma plang, dar se putea mult mai bine.

| SilentRain a răspuns:

Nu

| mentholinks a răspuns:

Nu prea.

| Emma30555 a răspuns:

Da, când sunt obosita nu prea îmi mai place

| CostinAlamariu a răspuns:

Da

| raMLesS a răspuns:

Arat de nota 100 din 10.
Sunt cel mai frumos barbat.

| NotNamed a răspuns (pentru raMLesS):

Cate femei ai in harem? laughing laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru raMLesS):

Imi place poza, v2.

Am tinut sa precizez asta big grin

| raMLesS a răspuns (pentru DoarBogdan):

Si mie imi place poza ta sexi.

| raMLesS a răspuns (pentru NotNamed):

Le-am pierdut numarul laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Uneori da, alteori nu.

| Apokales a răspuns:

Nu. D-asta trebuie sa gasesc pe cineva cu stima de sine scazut, altfel nu am nicio sansa laughing. Serios vorbind sad.

| NotNamed a răspuns:

Acceptabil. Tu cum te consideri?

| anonim_4396 explică (pentru NotNamed):

Consider că arăt destul de bine. Nu deosebit, dar am făcut cam mare parte din ce ține te mine. Ce nu ține de mine, nu am ce să fac, așa că nu îmi pierd timpul cu asta. E ok.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum e nefolositor răspunsul meu, cum ai ajuns la concluzia asta?

| anonim_4396 explică (pentru SilentRain):

Am apasat gresit, cred.

| SilentRain a răspuns (pentru anonim_4396):

big grin
Eram doar curiosa, îți iert păcatele fiule

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde cu cine ne comparam.
Sunt oameni urati care se declara frumosi, acestia sunt frumosi?
Nu, acestia nu au vazut frumosul, sau daca l-au vazut nu l-au comparat cu dansii.
Frumusetea este relativa dar cine a vazut frumosul cel mai a putut vedea si uratul cel mai.
Eu am vazut frumosul si uratul si l-am comparat cu mine, si am luat aminte ca sunt intre cele doua atribute, nici urat nici frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde unde, la fata sau la corp. Mi-aș da un 5, 5-6 la fata și 8 de la gât în jos. Deci nici urât, nici frumos.

Nu înțeleg de ce părerea altora nu, că depinde de ceilalți. Degeaba te vezi tu frumos. Dacă altora nu le place cum arăți. Deci contează mai mult părerea altora decât a ta, am văzut mulți oameni urâți cu spume care sa se creadă frumoși. Sau mult mai frumoși decât sunt, întotdeauna e mai bine sa fi onest cu tine și să-ți vezi defectele chiar daca le exagerezi decât să fi plin de tine dar tu urât ca dracu. laughing
Am văzut că în ziua de azi e moda și să fi obez. Mai ales pe Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer? Da.
Sunt frumoasă, capodopera Tatălui meu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.

| Anuket a răspuns:

Da, mă ador, da' a durat foarte mult până să mă văd așa, eram complexată pentru că mă uitam la toate operațiile estetice de care mă pot lipsi și care acum chiar nu îmi plac fiindcă eu văd mai frumos ceva imperfect. Mă simt fericită cum sunt, deci lumea să considere ce vrea că pentru mine chiar nu contează.
Nu mă iau după ce e la modă, după vremuri când vine vorba de înfățișarea mea, dacă mie îmi place cum arăt fără machiaj, consider că am trăsături armonioase, am un păr minunat, mă îmbrac și aranjez așa cum prefer eu, sunt foarte fericită așa.
Cred că nimeni nu ar trebui să-și scadă stima de sine din cauza înfățișării. Am pățit, după ce am discutat sau le-am auzit vorbit, să-mi pară unele persoanele mult mai frumoase sau invers, persoane care erau frumoase să nu le mai văd așa.

| nooneishereboo a răspuns:

Dacă i-aș da o notă frumuseții mele ar fi un 6, în zilele bune 7.
Deși sunt persoane care mă laudă că arăt bine și că sunt prea crudă cu mine însumi, eu nu-i cred.
Deci nu știu ce părere să am despre fizicul meu, sunt undeva la mijloc, nici nu, nici da big grin