Întrebare recomandată | devilwarYurI a întrebat:

Voi considerati persoanele, baietii cu pistrui ca fiind urati?

31 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pistruii în sine mi se par atrăgători.
Acum...depinde ce au de oferit în rest.
Însă, în orice caz, pistruii sunt un plus, nu un minus.

| mona a răspuns:

Nu sunt urati, unii sunt chiar atragatori

| EvilThoughts a răspuns:

Nu! Mie sincer mi se par atrăgători happy

| boghi98 a răspuns:

Fiecare are proprile calitati si trasaturi, iar fiecare om are gusturi diferite

| Céline7 a răspuns:

Si eu am pistrui happyDaca iti place de cineva pentru caracter nu pentru infatisare.

| Felys a răspuns:

Importante sunt trasaturile sa le aiba frumoase,daca este o persoana agreabila pistruii sunt nesemnificativi, dar daca este urat si fara, cu pistrui si mai si, nici faptul ca e slab sau gras nu are treaba, trasaturile si felul de a se face placut in grup conteaza

| Crucified a răspuns:

Da. Dar unii. Adică ăia cu părul roşcat natural, sprâncene şi gene roşcate şi pistrui. Nu suport astfel de oameni.

| IloveME a răspuns:

Urati nu! doar ca mi se par comici si copilarosi!

| gingergirl1 a răspuns:

Ehh...nu chiar! Si baiatul de care imi placeare pistrui! Dar nu prea se observatongue
Oricum nu conteaza infatisarea fizica, conteaza sufletul!love struck

Răspuns utilizator avertizat
| gingergirl1 a răspuns (pentru devilwarYurI):

Hmm...e adevarat! Mai intai ne uitam la fizic,normal!
Dar na'acum mai bine un baiat mai "uratel"care sa stie sa se comporte, sa fie educat, la locul lui decat unul mai frumos care sa fie un bădăran!
Si daca tot vorbim, nimeni nu e urat, cu totii suntem frumosi in felul nostru!winking

Răspuns utilizator avertizat
| BellaKiოNana a răspuns:

Nu,aceste persoane au ceva aparte.Eu am avut un coleg pistruiat si era cel mai comic din clasa. profii ii ziceau francezul big grin

| duuh a răspuns:

Chiar deloc. Bine, acum depinde si de celelalte trasaturi, ca nu o sa mi se para in veci dragut un pocit doar pentru ca are pistrui.

| july00 a răspuns:

Nu..adica sunt unii si urati si frumosi ..acum,fiecare cu punctul lui de vedere!

| Sh4Dow a răspuns:

Depinde de la persoana la persoana big grin.

| Unicucebeea a răspuns:

Mi se par asaa dragutii :X

| EkaBuBu a răspuns:

De Ce? Mie imi plachappy Am un unchi de 18 ani care are pistrui si se imbraca asa fain si e atat de draguthappyEu nu cred ba chiar mi se par atragatorihappy
Funda please pentru. parere:*:*

| Feelings14 a răspuns:

Nu, sunt dragute persoanele cu pistrui ^^ uneori ii ajuta la fata, poate fara pistrui sunt " urati ".

Răspuns utilizator avertizat
| BiaaMikaleson a răspuns:

Neah..am vazut baieti cu pistrui care sunt super adorabili(si, cateodata, sexy happy ).

Răspuns utilizator avertizat
| NaiveGirl09 a răspuns:

În primul rând, nimeni nu este urât happy. Toți avem frumusețea noastră, fie ea mai bogată la exterior, fie mai bogată în interior. Pentru mine nu contează așa de mult aspectul fizic al unui băiat. Și în plus, băieții cu pistrui sunt. Hmm. Deosebiți! Au ceva cu care se remarcă.

| Maria_Ana_1997_il9t a răspuns:

Mie sincer imi plac pistruiatii happy... de mica aveam un prieten pistruiat si imi placea mult de el pur si simplu pentru pistruii lui. Eu consider ca aceste persoane au ceva in plus, ceva ce le caracterizeaza, deci da pentru mine sunt niste persoane frumoase (baieti) laughing

| caracatyta a răspuns:

Mie mi se par foarte tari...nu neaparat daca ai pistrui esti urat

| sSakuraSs a răspuns:

Nu sunt oarecum draguti

| Istoc_Felix_1997_nFDr a răspuns:

De ce sa fie urati fiecare e frumos in felul lui si special in felul lui!

| alice0393 a răspuns:

Nu,fiecare este frumos in felul lui, iar din punctul meu de vedere baietii cu pistrui sunt dragalasi foc

| deyvyd a răspuns:

Dar de ce sa ii consideri urati pe persoanele care au pistrui cand ai pistruii i ceva frumos nu urat

| Mercurial a răspuns:

Si eu am pistrui laughing deci ce sa zic mie imi plac big grin

| LadyShock a răspuns:

Da consider a fi uriti si la fete se refera