| SeNyS a întrebat:

Voi credeti in Horoscop? In special cel de pe protv? Astazi si ieri la zodia mea si a celor din familia mea au spus multe lucruri care mi se potrivesc... Voi ce ziceti sunt adevarate? De unde vin informatiile astea despre fiecare zodie? Dau FUNDA :p

1 răspuns:
| ShaRk_7788 a răspuns:

De fapt nu sunt adevarate.Cand auzi unele lucruri de la horoscop intotdeauna tu incerci sa faci acele lucruri sa fie din ce in ce mai adevarate.Deci concluzia: pura nimereala.