| Pitic a întrebat:

Voi credeti in demoni, chesti dintrastea mai deplasate?

Răspuns Câştigător
| Jenn002 a răspuns:

Eu una cred.Demonii fac parte din aceasta lume.Bine fara rau nu exista. Unele filme iti schimba atitudinea fata de aceste lucruri ''supranaturale''. Vizioneaza si tu serialul ''Supernatural'' si o sa vezi ca iti schimbi parerea.Citeste carti din acestea, pe aceasta tema.Eu cred si voi crede in continuare. Poate unii spun ca sunt ''nebuna'', dar ei sunt nebuni de nu cred in aceste lucruri.Viata nu este doar roz,poate fi si albastra, verde, neagra.
Succes in gasirea raspunsului!happy

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu nu cred in chestii deplasate, cred in oameni deplasati. Ei sunt sarea si pipereul zilelor vietii melewinking

| haiZI a răspuns:

Nu.grow up

| maryana5 a răspuns:

Exista Dumnezeu, ce rost are sa mai crezi in altceva? happy

| AnaBejenaru a răspuns:

Nu cred. astea sunt doar chestii inventate de oameni care nu aveau ce face...cand se aude ca oamenii au vazut demoni sau unt posedati e posibil sa fie bolnavi cu capul, sincer nu trebuie sa le bagi in seama