| amyleemuffly03 a întrebat:

Voi credeti in fantome, vampiri si paranormal?

53 răspunsuri:
| aCek1ng a răspuns:

Oarecum. Sunt momente cand se intampla chestii care nu prea pot fi explicate.

| justanotheruser99 a răspuns:

Neh... nu prea mai am timp sa cred.

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Hahaah ce patetic suna

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Intrebarea ta? Da stiu.

| Darksunset a răspuns:

Viata-i atat de plictisitoare uneori iar faptul ca incercam sa ne incredem in chestiile astea o face mai interesanta, mai "picanta"...so why not?

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

laughing) laughing) raspunsul tau

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Nu credeam, dar aici pe TPU am descoperit ca exista.

| amyleemuffly03 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Haha adica ce vrei sa spui

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Ohh! Imi pare rau. Nu stiai contextul in care am dat raspunsul. Deci, eu mai faceam spiritism in serile cu luna plina, jucam ouija etc. Spiritele/ demonii sunt prietenii mei. Mai mult, pe un tip am reusit sa il sperii cu chestiile astea, daca te plictisesti citeste astea:
http://www.tpu.ro/conversatii/hei-stiti-vreo-carte-de-vraji-mai-tare/

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Adica sunt cateva fantome pe aici.

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Demonii si spiritele sunt rele, nu au cum sa iti fie prietene laughing) vezi ca am 18 ani, nu 13 ...sunt curiosa despre lucrurile astea, fiecare om are o curiozitate

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Vrei sa mi te alaturi sectei? laughing
Te contrazic. Si eu sunt rea, deci ma inteleg de minune cu spiritele. devil

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Sa ma alatur sectei? hahaha da ce vrei sa ma bantuie spiritele noaptea ca sa numai pot dormi? laughing parca spuneai ca nu crezi in asa ceva ca nu ai timp, cum de te-ai schimbat la 90de grade

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

laughing era doar o propunere. Daca as avea mai multi discipoli poate mi-as face timp pentru ei. rolling on the floor Altfel, nu prea vad rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred in asa ceva

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Crezi in dumnezeu?

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Daca as accepta propunerea ta dau de dracu si nu vreau laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu vreau sa raspund la aceasta intrebare, dar asa ca o idee, daca ai fi o credincioasa asa de mare precum vrei sa pari ai sti ca se scrie cu majuscula. big grin

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu dai de dracu, m-ai intalnit deja rolling on the floor

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Da-mi adresa ta de Facebook sa sa vorbim acolo laughing)

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

In numele lui dumnezeu indeparteazate satana laughing) laughing) laughing) laughing)

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu cred nici in Facebook. Am auzit ca e focar de prostie.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Nu pot. Sunt aproape de destinatie. Dupa ce am sarit 99 de garduri din 100, te astepti sa plec? rolling on the floor

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Intri pe TPU si nu ai Facebook pe bune? hai dai adresa aia sau nu, nu te mai prosti aiurea laughing

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Hahaha esti fata sau baiat?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Ghici.

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Eh peste gardul meu nu poti sa sari, am cruci in toata casa, cruciulita la gat si la mana laughing) laughing laughing

| amyleemuffly03 explică (pentru justanotheruser99):

Baiat

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Eu nu ma prostesc aiurea niciodata. In spatele comportamentului meu se afla un motiv.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru amyleemuffly03):

Mai vedem noi. Nu mi-e frica de nimic. Oh! stai... poate ar fi ceva, dar nu iti spun. devil