| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ați ajuns să cunoașteți fete pe care le-ați cunoscut în mediul virtual și în viață reală, cum le-ați convins să iasă cu voi sau voi fetelor, cum ați fost convinse?

Fundă!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi n-am făcut mai nimic, decât să fiu eu însumi.
Nu ai cum sa convingi pe nimeni daca nu vrea sa iasă cu tine, daca fetei ii place de tine, o sa se "ofere" ea sa va întâlniti, o sa bata apropouri in legătură cu asta.
Acum depinde de fata, unele încearcă să flirteze cu tine, altele reacționează într-un mod mai agresiv când văd că ești interesat sau te uiți la ele, asta nu trebuie sa te sperie și pe tine, pentru că și ele sunt oameni și mai ales daca e una mai timida sau speriata o sa încerce să te te atace.
Și animalele, daca te uiți la câini, mârâie unul la altul înainte să se împerecheze, o fata poate sa încerce să te intimideze, sa te facă să pari mai puțin sexy pentru a se simți ele bine, sau unele pur și simplu te ataca subtil pentru că le place sexul agresiv și vor sa te faca nervos înainte să faci sex cu ele.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pe net un numar de telefon am sunat si m-am vazut cu ea, destule de la 18 pana la 29 cacalau (vreau sa zic multe) dar e un termen mai comic

| LoveSleep a răspuns:

Am renuntat la pantaloni de trening.

| Nemessys a răspuns:

Am zis-o și o sa o mai zic pana mor. Cea mai ușoară și eficienta modalitate de a cunoaște persoane este în viata reala. Sa te duci într-un loc care te reprezinta și sa te bagi în seama cu oameni. Nu iti garantez ca o sa meargă din primele încercări dar o sa dea roade mai multe decât pe social media unde este extrem de multa superficialitate și unde pozele tale de acolo decid dacă tu ai sau nu dreptul la un răspuns.
Bineînțeles ca în realitate este mai greu dacă nu știi cum sa comunici și cum sa te comporți. În on line trebuie doar sa știi sa scrii.

Cum le am convins? Simplu. Oamenii cauta sa se distreze și sa se simtă bine. Dacă tu le oferi indirect informația asta despre tine, pe ideea,, dacă ieși cu mine o sa razi mult și o sa te distrezi maxim" Bineînțeles ca informația trebuia sa fie reala.

Gândește te puțin, tu dacă ai fi o femeie și ai primi o invitație de la un bărbat sa ieșiți în oraș, care ar fi motivele pentru care ai refuza și ce teama ai avea legat de acest aspect. Dacă tu reușești sa găsești motivele și sa le elemini, atunci o sa ai rate mari de succes. Eu am aflat ca multe tipe vor sa se simtă safe, ca na, multe dinte ele(e și normal) sa aibă puțin morcovul în fund atunci când ies cu cineva pe care l au cunoscut pe net.
Altele au teama sa nu se plictisească sau sa stați ca 2 triști tăcuți unul lângă altul. Transmite dinainte și dovedește ca nu o sa fie asa.

Apropo, nu lua fiecare refuz sau fail PERSONAL. Unele sunt și speriate de bombe sau cu aere și figuri.