| lolavanity a întrebat:

Voi cum credeţi că oamenii pot combate poluarea?

Răspuns Câştigător
| MiruFcrb a răspuns:

Heyhappy
Vad ca nu ai primit un raspuns...chiar.ma roghappy

Pai, in primul rand sa nu mai arunce gunoaiele pe josbig grin Asta ar fi cel mai important. Sa nu mai mearga asa des cu masinile, sa mai ia si bicicleta sau ''piciorusele''laughing. Sa recicleze, sa planteze mai mult, sa nu mai distruga padurile. Cred ca macar astea ar schimba multehappy. (Dai funda? Vad ca nu a mai raspuns nimeni...)

3 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Tu cum crezi ca ti-ai putea face tema altfel decat pe TPU?

| lolavanity explică:

Nu am nici'o temă de făcut. Pur şi simplu vreau să fac un sondaj. Să văd dacă românii gândesc altfel decât am eu impresia că o fac. :]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe blogu' asta e cu protejarea naturii si a animalelor
http://theodor1998.wordpress.com/