| carmelita a întrebat:

Voi cum faceti cand aveti multe greutati pe cap?happy

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Incerc sa trec cu bine peste elewinking

5 răspunsuri:
| smaranta a răspuns:

Pai depinde daca am multe de facut si e vorba de criza de tim, atunci incerc sa fac lucrurile care-s mai importante si nu sufera amanare. Daca te referi la greutati in sensul problemelor carora nu le gasesti o solutie atunci, ma interesez intreb, intru pe net, de multe ori m-a salvat google, sau mai pun cate o intrebare pe-aici happy

| r8driver a răspuns:

Le dau joswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merg dreeeeept, sa nu cada vreuna si nici nu ma aplec, nici nu fac genoflexiuni.pai ma carmelita, nu le iau in seama si nu ma stresez prea multmca sa nu imbatranesc repede. iar in biblie scrie cam asa; nu va agitati prea mult pentru ziua de maine, ca nu e a voastra ci a Domnului. ajunge fiecarei zile zbuciumul ei.si cred ca asa e, ajunge zbuciumul inei zile.pentru urmatoarea ...astept sa ajung.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniel, eu unul caut aventuri noi,...

| roxanikaa15 a răspuns:

Eu una incerc sa rezolv...sa reduc din ele laughing