| StefiChan8D a întrebat:

Voi cum reactionati in cutremure? Eu la cel de la 4 dimineata am inceput sa plang la mama in brate

8 răspunsuri:
| kitishor a răspuns:

Wow, pe mine nu m-a prins cutremurul. Dar daca m-a prins, asta inseamna ca dormeam si nu am simtit nimic.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Am deschis ochii, am asteptat o replica sa ma ridic din pat, nu s-a intamplat nimic si m am culcat la loc.

| zurick a răspuns:

Pe mine nu m-a trezit, dar eu tot tipam

| MaliciousDeath a răspuns:

Pentru mine a fost o realizare c-a reusit sa ma trezeasca, dar tot ce-am facut a fost sa astept sa se opreasca si sa adorm iarasi.

| Niiiicu a răspuns:

As spune o rugaciune probabil

| gingergirl1 a răspuns:

Eu nici macar nu l-am simtit laughingam dormit prea bine tongue
daca nu vedeam pe fb nici nu stiam ca a fost cutremur...

| Prietenoasa a răspuns:

Eu am dormit bine mersi.

| mssch a răspuns:

Nu am simtit cutremurul. Dupa ce ajungi mahmur la 3 noaptea acasa, nu te mai trezeste nimic laughing)