| Gabrielle16 a întrebat:

Voi cum treceti peste starile in care nu aveti chef de nimic?

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Il sun pe Stef si vorbim in limbajul nostru. N-am cum sa nu rad cand il aud.Cred ca daca ne-ar auzi cineva cum vorbim ar zice clar ca nu suntem dusi pe la prea multe bisericilaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Chiar azi am fost pusa in situatia asta.Initial vroiam sa merg intr-un parc de care ma leaga foarte multe, dar m-am gandit ca daca merg acolo singura ma voi intrista si voi plange toata seara.Insa am ales sa merg la o prietena si am scapat de aceea stare.Gaseste ceva de facut!

Bafta.

| Ciprian271 a răspuns:

Ma gandesc la ceva ce as face dupa starea asta sau as incerca sa fac ceva sau lenevesc cateva ore pana trece starea de nimic!

| Mihaela_1499 a răspuns:

Buna.
Imi pacalesc creierul si incep sa zambesc, prima data incordat dar dupa natural si ma binedispune si imi vine cheful de orice.
Cu drag, Diana.

| Foxilikkkă a răspuns:

Rad! laughing caut tot felul de lucruri amuzante.Am si norocul ca, chiar gasesc! tongue Rasul e cea mai buna modalitate de a scapa de stres, nervozitate, suparare etc big grin deci. have fun! laughing)

| wolfer18 a răspuns:

Muzica big grin; daca am si noroc sa gasesc atunci o piesa care sa-mi placa, atunci sunt mai mult decat fericit.asta e o modalitate, mai sunt si altele, dar nu-mi vin acum

| byancacool a răspuns:

Buna am patit si eu asta de nenumarate ori si ca sa scap de aceasta stare cautam o comedie uite iti recomand eu:Marley and me; Dr.Dolittle 1; Profesorul trasnit etc.in cazul in care iti plac comediile. Daca nu iti plac te poti uita la altceva uite un site pe care poti vedea filme filme.net online. Daca nu ai chef de filme poti sa iesi afara cu prietenii. Daca nu ai chef sa iesi afara poti sa te joci pe un site y8.com gasesti multe jocuri, dar cea mai buna modalitate de plicisealaeste sa citesti cateva bancuri super funny si dupa aceea ai o stare happy si iti vine cheful de aproape orice la mine funcioneaza baftabig grin