| georgyana1398 a întrebat:

Voi cum v-ati descrie viata?batting eyelashes

7 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Sunte multe melodii care ar putea sa o descrie,dar,viata trebuie traita, nu descrisa, pentru ca nu mai are farmec.

| Nymphetamine a răspuns:

Ciudata,boema dar interesanta. happy

| anncky a răspuns:

Nu stiu. straight face poate ca uneori gresesc dar uneori castigat si asta ma face mereu sa sper
uneori trisez dar uneori merit cu adevarat ceea ce primesc. si asta ma face sa cred ca pot mai mult
uneori gresesc si imi pare rau,, dar cu toate acestea nu pot sa o spun. iar uneori privesc un ochi o persoana si imi pot cere scuze happy asta ma face sa cred ca doar unele persoane merita lacrimile mele
dar uneori sufar... deci nu merita si cred desi nu este Cazul si sper sa se schimbe ceva in mine sad dar nu se intampla asa si asta ma face sa cred ca pun prea mult suflet in lucruri care chiar nu merita. si e stiu asta f bine dar totusi asa sunt eu

| anncky a răspuns:

*iar uneori privesc in ochi o persoana si imi pot cere scuze
dar uneori sufar... desi nu merita si cred desi nu este cazul si sper sa se schimbe ceva in bine
si eu stiu asta f bine dar totusi asa sunt eu

| cosmin_1969 a răspuns:

Eu nu prea imi pot descrie viata pentru ca orice zi este altfel si de aia viata trebuie traita nu descrisa:dwinking

| Lavy a răspuns:

Eu? Cum mi-as descrie viata? Pai in primul rand obisnuita pentru ca fac inca scoala si sunt copil... in al doilea rand uneori poate ciudata si in al treilea rand cred ca poate si un pic fantastica! Bafta!

| cry21999 a răspuns:

Cea mai tare