supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi cum v-ați înțeles cu familia în perioada asta de izolare? V-ați mai apropiat sau v-ați certat ca proștii?

52 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Discutii pe wapp la video, deci pot sa zic ca i-am vazut destul de des, o sa le fac o vizita zilele astea, i-am invatat cum se saluta pe timp de pandemie,, cot in cot. N-am avut certuri si nici nu ne-am apropiat ca eram destul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.Doar am petrecut mai mult timp cu mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu părinţii sunt la fel ca înainte. Vorbesc cam zilnic cu ei la telefon şi nu ne-am certat.La fel şi cu bunicii, doar că ne-am cam ciondănit şi încă ne ciondănim pentru că nu voiau şi nici măcar acum nu vor să înţeleagă că trebuie să stea în casă. Ieşeau ba unul, ba altul în fiecare zi.Azi un cartof, mâine un castravete şi uite aşa aveau motive să iasă zilnic.Plus că la bună-mea tot vine o vecină de-a ei care mai e şi genul ăla de ţaţă bârfitoare care colindă tot blocul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate intr o mana Jolie happy ar trebui sa te asculte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi bag furculiţa în ochi dacă îmi mai spune cineva aşa. sad
Eşti deja al treilea parcă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze din greșeală intenționat, nu o sa se mai repete, my bad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă îmi spui şi de ce m-ai confundat, promit că te iert.Am mai întrebat pe cineva înainte, dar nu mi-a răspuns şi am rămas cu misterul neelucidat. sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pare se că acest mister va persista mult și bine madame happy
Ai ceva vrajeala nu ești fraiera de azi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Plâng.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Of scumpa de tine sad te as consola cu o îmbrățișare caldă da mă gândesc că te topești în brațele mele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai dat gata cu replica asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce să fac eu cu un virgin? rolling on the floor
Şi oricum, am ce foote.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Cred că din cauza întrebărilor conversaționale semeni cu J0lie laughing și mie îmi aduci aminte de ea.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Ce-ai, mă, te-ai jucat la priză? Ce te înfoi pe-aici așa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Culcate drace laughing

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Ești la întrebarea mea, băi prizatule. Ce bagi acolo, Mona?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Dar nu sunt singura care pune astfel de întrebări.Sunt o grămadă pe site-ul ăsta. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau drace.Iar îţi era poftă de cratimi? Văd că le mănânci cam des.Vezi că nu-i ok.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Mi-era milă de tine înainte, dar îți meriți soarta de schizofrenic laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De spam ai auzit? Ce am vorbit noi mai sus n-are nici măcar o legătură cu întrebarea ei şi mai şi comentezi. laughing

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Nu mă deranja dacă îți vorbea frumos laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu ştie el de-astea. laughing
S-a activat când l-am făcut virgin.Se pare că am nimerit bine.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Păi dacă mama e schizofrenică, înseamnă că știu ce-i schizofrenia thinking deci te-am diagsnosticat bine, asta vrei să zici? OK laughing
Am milă pentru bolnavi, nu pentru nesimțiți.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Eu cred că-i beat laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule,ai probleme grave, vorbesc serios.Du-te urgent la psihiatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu înseamnă că ști înseamnă că ești o schizofrenica. Că la cum sari in sus că dopul te comporți că atare, nu te i băgat bine in seama, te o lăsat pestele azi peste program sau ce nu am înțeles.

supadeceapa
| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Dacă eu am sărit... înseamnă că tu ai făcut o criză de isterie aici laughing. Tratează-te.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi zdreanţă, cel cu ochii de faianţă, nici tu nu te suporţi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteți jigni cat vreți nici nu are rost să îmi pun mintea cu voi mai ales cu tine ceapa stricată o seara bunawinking