supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

Voi cum v-ați înțeles cu familia în perioada asta de izolare? V-ați mai apropiat sau v-ați certat ca proștii?

52 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Discutii pe wapp la video, deci pot sa zic ca i-am vazut destul de des, o sa le fac o vizita zilele astea, i-am invatat cum se saluta pe timp de pandemie,, cot in cot. N-am avut certuri si nici nu ne-am apropiat ca eram destul

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Ce-ai, mă, te-ai jucat la priză? Ce te înfoi pe-aici așa?

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Ești la întrebarea mea, băi prizatule. Ce bagi acolo, Mona?

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Mi-era milă de tine înainte, dar îți meriți soarta de schizofrenic laughing.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Păi dacă mama e schizofrenică, înseamnă că știu ce-i schizofrenia thinking deci te-am diagsnosticat bine, asta vrei să zici? OK laughing
Am milă pentru bolnavi, nu pentru nesimțiți.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu înseamnă că ști înseamnă că ești o schizofrenica. Că la cum sari in sus că dopul te comporți că atare, nu te i băgat bine in seama, te o lăsat pestele azi peste program sau ce nu am înțeles.

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Dacă eu am sărit... înseamnă că tu ai făcut o criză de isterie aici laughing. Tratează-te.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Bagă-ți mâna în mixer și taci.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Sper să recitești comentariile astea după ce te trezești din beție sau după ce-ți iei pastilele laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Tu ai inceput cu insulte, daca te adresai Intr un alt mod era altceva.da atât te duce IQ-ul.

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Când vii cu bășini de bombardier în tine și limbaj de mahala, nu te aștepta să ți se răspundă frumos.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Îți reamintesc, ești la întrebarea mea, nu la tine pe tarla. Mă bag unde vreau. Și lasă tupeul ăsta, că nu te caracterizează laughing.

supadeceapa
| supadeceapa explică:

Pastila era pentru insomnie :)). E 4:30 dimineața și ești aici, cu o insomniacă, și mai ai și toate astea:

https://www.tpu.ro/......viitor-nu/

Chiar nu ești persoana potrivită să se ia de asemenea aspecte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Ma pus dracu sa îmi pun mintea cu o insomniaca laughing

| gemeni6226 a răspuns:

Cu mama la fel de bine cu baiatul meu s-a agravat situatia dar dupa ce ne-am certat una buna am stabilit care ar fi criteriile ca sa nu mai ajungem la divergente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna.Doar am petrecut mai mult timp cu mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu părinţii sunt la fel ca înainte. Vorbesc cam zilnic cu ei la telefon şi nu ne-am certat.La fel şi cu bunicii, doar că ne-am cam ciondănit şi încă ne ciondănim pentru că nu voiau şi nici măcar acum nu vor să înţeleagă că trebuie să stea în casă. Ieşeau ba unul, ba altul în fiecare zi.Azi un cartof, mâine un castravete şi uite aşa aveau motive să iasă zilnic.Plus că la bună-mea tot vine o vecină de-a ei care mai e şi genul ăla de ţaţă bârfitoare care colindă tot blocul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate intr o mana Jolie happy ar trebui sa te asculte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi bag furculiţa în ochi dacă îmi mai spune cineva aşa. sad
Eşti deja al treilea parcă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze din greșeală intenționat, nu o sa se mai repete, my bad.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dacă îmi spui şi de ce m-ai confundat, promit că te iert.Am mai întrebat pe cineva înainte, dar nu mi-a răspuns şi am rămas cu misterul neelucidat. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pare se că acest mister va persista mult și bine madame happy
Ai ceva vrajeala nu ești fraiera de azi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Plâng.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Of scumpa de tine sad te as consola cu o îmbrățișare caldă da mă gândesc că te topești în brațele mele

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

M-ai dat gata cu replica asta.

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Cred că din cauza întrebărilor conversaționale semeni cu J0lie laughing și mie îmi aduci aminte de ea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Dar nu sunt singura care pune astfel de întrebări.Sunt o grămadă pe site-ul ăsta. thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce să fac eu cu un virgin? rolling on the floor
Şi oricum, am ce foote.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Culcate drace laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu vreau drace.Iar îţi era poftă de cratimi? Văd că le mănânci cam des.Vezi că nu-i ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De spam ai auzit? Ce am vorbit noi mai sus n-are nici măcar o legătură cu întrebarea ei şi mai şi comentezi. laughing

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Nu mă deranja dacă îți vorbea frumos laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu ştie el de-astea. laughing
S-a activat când l-am făcut virgin.Se pare că am nimerit bine.

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Eu cred că-i beat laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omule,ai probleme grave, vorbesc serios.Du-te urgent la psihiatru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi zdreanţă, cel cu ochii de faianţă, nici tu nu te suporţi? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteți jigni cat vreți nici nu are rost să îmi pun mintea cu voi mai ales cu tine ceapa stricată o seara bunawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Băi pulifrici ce eşti, tot aici te găsesc? laughing
Parcă ziceai mai sus că n-are rost să-ţi pui mintea cu noi.Ce s-a întâmplat? Te-ai răzgândit?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Culcate Jolie te rog eu, discuția e între mine și ceapa stricată

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Vrea tratat frumos prințesicul love struck i-aș aduce un bufon la castel să-l distreze, dar cred că se mulțumește și cu o oglindă.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Şi să pierd toată distracţia? Nu vreau, ţi-am mai zis o dată. sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba deci pe bune cu tine chiar nu am nimic da subalternă ta sa băgat cum se baga mereu inutil.că ar fi întrebarea ei și alea, alea laughing

| supadeceapa explică (pentru anonim_4396):

Eu l-am supărat, mă, nu tu că l-ai făcut virgin. L-am prins cu Mona, asta era.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce subalternă visezi, mă? laughing
Şi de ce nu vrei să înţelegi că eşti la întrebarea ei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok scuze my bad, tu ești subalterna ei laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu,tu eşti al nostru.winking
Micuţul Zdreanţă, căţeluşul nostru. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă da' te-a ameţit Mona asta bine de tot nu glumă.Du-te şi culcă-te şi nu-ţi mai agita ouăle alea pe aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok draga cius.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am descoperit că îs chiar niște oameni de treabă... laughing
Lăsând gluma, ne-am și apropiat, ne-am și certat ca proștii, din dragoste...winking

| EntertainYou a răspuns:

Daca te referi la cei care se cearta si stateau deja impreuna, e ceva tipic... daca se intelegeau bine doar de ochii lumii si n-aveau atata timp de cearta. Inseamna ca niciodata n-a fost o relatie intima/reala/de afectiune. Atat in cupluri, cat si in famiile toxice (din oficiu). Adica rareori ramaneau doar ei in casa cu ei insisi (iar in cuplu pentru nimic altceva in afara de sex). Sa fie sanatosi! tongue

In rest, nu vad alta diferenta. Dar pot exista si certuri din cauza banilor. Unii au fost si poate vor mai fi afectati de aceste restrictii economice/comerciale.

Cat despre cei care oricum nu stateau impreuna e cam irelevant. Cel mai probabil se aveau bine sau se certau si inainte (online/prin telefon).

| SoareDaniel a răspuns:

M-am izolat si mai mult de ei, cel putin s-au impacat cu ideea ca nu vor fi niciodata bunici