| SilentRain a întrebat:

Voi cum va sarbatoriti ziua de nastere? =)

13 răspunsuri:
| VibeTrix a răspuns:

Nu stiu inca, cu toate ca ziua mea e peste 2 luni laughing

| Kazumy a răspuns:

Eu îmi chem prietenii acasă, ascultăm muzică, ne îndopăm cu mâncare și dulciuri și bem până dăm la boboci

| VictorFenrir a răspuns:

N-o sarbatoresc

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

Nici eu

| VictorFenrir a răspuns (pentru SilentRain):

Nice

| SilentRain explică (pentru VictorFenrir):

Mereu sarbatoresc altii si pentru mine, cade pe ziua" fraierilor" straight face

| Adry05 a răspuns:

Depinde, de obiecei imi scot prietenii undeva sa mancam si dupa eventual mergem undeva sa dansam.
Anul asta cred ca voi face in 2 locuri: si acasa si dupa modul din prima varianta laughing

| RAY a răspuns:

Imi scot cateaua in oras sa vada si ea orasul ca in rest tot anul sta inchisa in cusca

Răspuns utilizator avertizat
| SilentRain explică (pentru falokrat):

Si tu ai examene de dat? laughing

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)!
Doborandu-mi recordul personal din fiecare an la mancat zahar pur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De obicei uit când e ziua mea... Și dacă nu uit, mai rău, că am motiv de frustrare.