| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum va spalati adidasii? Vreau sa spal 2 perechi de adidasi, atat pe interior, cat si pe exterior. Ma ajuta cineva? Nu vreau sa ii pun in masina de spalat. Ajutor. :3

Răspuns Câştigător
| suMRed34 a răspuns:

Daca vrei sa se duca mirosul si petele foarte bine lasa-i la inmuiat intr-un lighean cu apa si dero vreo 2-3 ore si apoi freaca-i cu o perie atat pe interior cat si pe exterior.Eu asa imi spal adidasii.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cu o carpa umeda si fairy freci bine apoi dai cu apa si lasi la uscat doar exterior.

| Prietenoasa a răspuns:

Ciudate intrebari mai pui. Pai ia-ti adidasi si pune-i la robinet spalai doar mai bine ii speli doar pe dinafara e ciudat pe dinauntru si nu are rost.