| Coloringthevoid a întrebat:

Voi in ce luna v-ati nascut.Sunteti multumiti de ea.Adica are o anumita semnificatie pentru voi happy

15 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ianuarie.Culmea ca fix in 1 ianuarie.
Luna ianuarie - rece, pura(alb), friguroasa
cam asa sunt si eu

| Klepto a răspuns:

Luna ianuarie este cea cu pricina. Semnificatie -> parintii mei au sunat barza prin luna mai a anului precedent si au dat comanda de una bucata zeu.

| Liviu a răspuns:

Noiembrie pe 4 scorpion o.O imi place sa mananc zilele oamenilor, sunt un stres si jumatate blushing

| LoveSleep a răspuns:

Septembrie, n-are nicio semnificație.

| Doub a răspuns:

August, nimic special.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Iunie.
Pnm, daca ai mei s-au gandit sa zguduie patul undeva prin septembrie-octombrie si am iesit eu prin iunie, asta e. N-are nicio semnificatie. Imi place doar ca-i vara si e cald. big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

Decembrie.Si sincer m-am atasat si de zi, si de luna.Plus ca am facut niste calcule si am aflat ca daca scad 9 luni(eu ca fetus), ajung la ziua de nastere a tatalui meu.Ghiceste ce cadou a primit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2 zile m-am "nascut" laughing, nu semnifica mare branza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In octombrie, atunci cand se intind puii de vulpe la struguri strigand din rasputeri ca-s copti.O luna pe care mi-o amintesc foarte bine, bunicul sezand pe scaunelul din fata sobei, incarcandu-si pusca cu sare si pregatind capcane pentru livada.
Zgomotul de butoi rostogolit si oparit, care m-a facut sa ies prematur din vizuina mamei, plangand si spargand toate sticlele de lapte."pai eu pentru lapte am iesit, bai afumatilor?!"
Luna in care rata sinuciderilor e mai mare decat numarul de pedofili, stransi in curtea scolii cand se numara bobocii.
Luna cu vreme posomorata, de ploua asa marunt, incat ai impresia ca umbli in pielea goala pe strazi ca sa mai faci un dus erotic.

| Coloringthevoid explică (pentru anonim_4396):

Ma simt prost ca tu ai scris atat si eu nu stiu cum sa-ti raspund laughing
Asta e mai buna ca orice compunere facuta de mine vreodata happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noiembrie.Imi place cum suna.

| kyliejenner a răspuns:

Septembrie, nu are o anumita semnificatie pentru mine.

| Syndre a răspuns:

La sfârșitul lui Iunie. Nu pot să zic că are o semnificație anume, dar îmi place vara, îmi place căldura, soarele, plaja... deci e okay. Besides, când eram mică mi-am organizat mereu ziua în aer liber, eventual la piscină și era fain. laughing

| LeviaThan666 a răspuns:

Martie... mare scofala