| anonim_4396 a întrebat:

Voi in ce sens invartiti lingurita in cafea, ceai, mancare etc in sensul acelor de ceasornic sau invers? eu o invart in sens invers acelor de ceasornic, ce poate insemna asta?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Invart normal, in sensul acelor de ceasornic.Si nu vad ce insemnatate ar putea avea asta.

| Lavinia2803 a răspuns:

Eu o invart in sensul acelor de ceasornic dar nu mi se pare relevant felul in care invarti lingurita.

| Crucified a răspuns:

Nimic. laughing

| Fridăm a răspuns:

Cred că în sensul acelor de ceasornic, nu am stat niciodată să analizez.

| TheStory a răspuns:

Conteaza in ce directie se invarte cafeaua?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi se pare 'şto să învârt 5 secunde în sensul acelor de ceasornic, următoarele 5 în sensul invers. Aşa mi-a zis bunică-mea că e bine.

| Yasmin875 a răspuns:

In sensul acelor de ceasornic.Se spune ca da un gust mai bun.

| MaskOfSanity a răspuns:

Nu ştiu ce înseamnă şi nici nu ştiu de ce mi se pare aşa amuzantă întrebarea ta. E mai degrabă de plâns.

| Etiene a răspuns:

Se sustine ca ar imbunatati gustul: de gustibus not disputandum

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Normal este in sensul acelor de ceasornic din cate stiu se spune ca da un gust mai vun, o aroma si va avea caimac mai mult

| StiLLz a răspuns:

Eu in sensul invers acelor de ceasornic.winking inseamna ca gandim la felwinking