| bogdy97bsi a întrebat:

Voi in clasa a VI va pupati pe gura? Am vazut multi din clasa care se pupa cu prietenele lor...

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu, nu ne pupam pe gura, doar daca jucam adevar sau provocare si atunci nu ne sarutam, doar ne pupam pur si simpluhee hee.

| Instinkt a răspuns:

Nu e in regula stiu un copil de clasa a 4 a care a... daca ma intelegilaughing nu-i nimic rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne fereste, cum sa te pupi pe gura, esti nebun sa iei SIDA sau epatita?

| bmcriss a răspuns:

Da, dar doar atat.Se pare ca eram prea mici pentru "sarut". Asta este o scuza pentru faptul ca probabil la acea varsta rare persoanele care stiu

| george_9254 a răspuns:

Eu ma PWP cu prietena mea pe gura si sunt in a-v-a big grin