| UnicornsAreLove a întrebat:

Voi incercati sa opriti asa numitii cersetorii de fundite? Eu sincer am oprit doar o persoana pana acum de a mai spune Funda? dupa fiecare raspuns! Incercati si voi si poate...Nu o sa mai vedem intrebaru cu cuvantul,, Funda?" la urma! Apropo ce parere aveti despre cei care cer? Dar de cei care vor sa ajute sa nu mai ceara?

2 răspunsuri:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Eu sunt relativ nou pe site şi nu prea înţeleg care e profitul fundiţelor. Adică la ce bun să acumulezi fundiţe? N-am cerut niciodată, dar am primit câteva; se pot folosi la ceva sau doar le ai trofee în profile?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu incerca, habar n-ai pe ce teren minat intri! E o intreaga retea de traficanti de fundite, se pare ca unele persoane de pe TPU racoleaza cersetori pe care ii transforma mai pe urma in sclavi.Cuvintele induiosatoare, cultura vasta de care dau dovada, creativitatea, sunt atuuri cu care poti si tu sa cazi in plasa acestor sarlatani.Pe mine nu ma impresioneaza nimic no talking asa ca nu dau fundite si nici voturi, mai scap cate doi-trei stupizi in rest... atat!
App. cu fundita ce faci?batting eyelashes