| AvalohAlyn a întrebat:

Voi luati vreun supliment alimentar pentru sanatate?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Apoi daca sunt foarte echilibrata psihic si rezist sa lucrez fizic si 16 ore la 53 de ani citi am eu zic ca ajuta.

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu.

| Doub a răspuns:

Mi-a luat mama nişte vitamine, pe care le ţin pe raft de vreo 3 luni şi sunt intacteeee.

| R0R0 a răspuns:

Vitamine (D3) + Magne B6

| Florentina9210 a răspuns:

Eurovita Multivital A-Z.

| gemeni6226 a răspuns:

Da,spirulina.

| AvalohAlyn explică (pentru gemeni6226):

De care? Iau si eu spirulina cu catina, de la Dacia Plant.Dar nu stiu cat sunt de bune..pentru ca sunt mai ieftine.
Va ajuta spirulina?

| gemeni6226 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Nu de la Dacia Plant ci de la Hofigal.Eu iau pentru o mai buna rezistenta psihica si fizica si pentru prevenirea cancerului.

| gemeni6226 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Apoi daca sunt foarte echilibrata psihic si rezist sa lucrez fizic si 16 ore la 53 de ani citi am eu zic ca ajuta.

| ancuta20 a răspuns:

Nu!