| AvalohAlyn a întrebat:

Voi mai citiți o carte?

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu am obiceiul sa citesc cărți. Prefer un film.

| PainTech a răspuns:

Cam asta am in biblioteca de pe Google Play Books :
- Tools Of Titans ( Tim Ferriss )
- Complete Deluxe Study Guide Comptia A+ ( 901-902 )
- Cisco CCENT / CCNA ICDN 1 100-105
- Laugh Tactics
- The Psyhology Book
- Future Crimes ( Marc Goodman )
- The Subtle 4-Hour WorkWeek ( Tim Ferriss )
- The subtle art of not giving a f*ck ( Mark Manson )
- Alte chestii care au treaba cu Comptia, sunt pasionat de calculatoare

Dupa cum vezi nu prea e multa literatura, ci mai mult tehnica sau psihologie. Nicio carte in limba romana. Carti virtuale pentru ca :
1. Alea reale trebuie sa le cari dupa tine. Nici nu vreau sa imi imaginez sa iau Comptia Guide dupa mine ca e ditamai cartozaurul.
2. Alea virtuale sunt moca daca stii de unde sa le iei.

| gemeni6226 a răspuns:

Da bineinteles, momentan citesc Secretul Intregii Vieti.Dar in viata mea am citit foarte multe incepind cu clasa 2 deja citeam atit povesti cit si romane e drept ca romanele mergeau mai greu in clasa 2 nu intelegeam mare lucru dar deja in clasa 4 intelegeam tot.

| mastadont a răspuns:

Normal. Momentan citesc Blindatele Morții de Sven Hassel. E una dintre cărțile mele favorite iar Hassel aș putea spune, e autorul meu favorit, l-am citit de zeci de ori și tot nu mă satur de cărțile lui.